Competitie seizoen 2021 – 2022

Hier vind je de agenda van de thuiswedstrijden van de The Pickwick Players en eronder links naar de competitie voor het seizoen 2021 – 2022. Kom kijken!

Thuiswedstrijden Sportpark Keizerslanden Deventer

25 september 2021          
12.00 uur: The Pickwick Players JU 1 – CL Amsterdam JU 1
13.00 uurCL Pickwick Players/Rams CO 1 – CL Oemoemenoe/REL/Dordtsche/Eilanders CO 1

2 oktober 2021
11.00 uur: The Pickwick Players CU 1 – CL Fryslân CU 1

3 oktober 2021
11.30 uur: The Pickwick Ladies – RC The Big Bulls D1 
13.00 uur: CL Pickwick Players/Rams 2– ARC The Pigs 
14.30 uur: The Pickwick Players 1 – Amstelveense RC 2

9 oktober 2021
12.00 uur: The Pickwick Players JU 1 – CL Fryslân JU 1

16 oktober 2021
11.00 uur: The Pickwick Players CU 1 – RC Bulldogs CU 1 
Op Sportpark Marialust Apeldoorn (The Rams):
13.00 uur: CL Pickwick Players/Rams CO 1 – RC Aachen CO 1

31 oktober 2021
14.30 uur: The Pickwick Players 1– ERC ’69 1

7 november 2021
11.30 uur: The Pickwick Ladies D1 – RC Wageningen D1
13.00 uur: CL The Pickwick Players/Rams Heren – NRC The Wasps Heren 
14.30 uur: The Pickwick Players 1  – RC The Pink Panthers 1 

21 november 2021
11.30 uur: The Pickwick Ladies D1 – CL New EemBoks & Pigs Ladies D1 
13.00 uur: CL Pickwick Players/Rams 2 – RC Eemland 3
14.30 uur: The Pickwick Players 1 – RC Groningen 2

12 december 2021
14.30 uur: The Pickwick Players 1 – RC The Bassets 2 

19 december 2021
Op Sportpark Marialust Apeldoorn (The Rams)
15.00 uur: CL Pickwick Players/Rams 2 – CL RC Dronten/Bulldogs 1

16 januari 2022 
13.00 uur: The Pickwick Ladies D1 – The Sneeks D1

Actuele competitie per categorie/klasse:

HEREN 1
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program 2e klasse Heren Noord.

RAMSWICK (CL PICKWICK PLAYERS / RAMS 2)
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program 4e klasse Heren Midden-Oost, 1e fase

DAMES (THE PICKWICK LADIES)
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program 3e klasse, poule B, 1e fase.

COLTS (UNDER 18)
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program Colts Bowl Poule B, 1e fase.

JUNIOREN (UNDER 16)
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program Junioren Bowl, Poule B, 1e fase

CUBS (UNDER 14)
De competitie en uitslagen vind je hier op Match Program Cubs Bowl, Poule C, 1e fase